Vodafone TV

Телепрограмма
9 декабря
  • 00:00 Огляд світових подій
  • 00:25 Х/ф "Пеле: Народження легенди"
  • 02:10 Про театр
  • 02:40 Подивись та посміхнись
  • 02:55 Володимир - Ясне Сонечко
  • 03:15 ПідЗарядка (Перець FM, Вінтаж ТВ)
  • 03:50 Подивись та посміхнись
  • 03:55 Феєрія мандрів
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 Музичний NonStop
  • 04:50 Розіграш з Дмитром Чекалкіним
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:15 Концертний зал
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Феєрія мандрів
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 Огляд світових подій
  • 07:30 Твій дім
  • 08:00 Ранкова зарядка
  • 08:10 Феєрія мандрів
  • 08:30 Володимир - Ясне Сонечко
  • 09:00 Х/ф "Гравці"
  • 10:30 ПідЗарядка (Перець FM, Вінтаж ТВ)
  • 10:50 Нанофарба
  • 11:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 11:25 Концертний зал
  • 12:00 Т/с "Джентльмен", 1 с.
  • 13:00 Інтерактивний ефір
  • 18:00 На часі
  • 19:00 Інтерактивний ефір
  • 22:00 "На килим" з Сергієм Долиною
  • 22:30 Х/ф "Грейсі"
  • 10 декабря
  • 00:00 Феєрія мандрів
  • 00:25 7 чудес України
  • 01:00 Т/с "Джентльмен", 1 с.
  • 02:00 Джип біп тато
  • 02:30 Саквояж історій
  • 02:55 Музичний NonStop
  • 03:15 Логос
  • 03:50 Подивись та посміхнись
  • 03:55 Феєрія мандрів
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 Музичний NonStop
  • 04:50 Розіграш з Дмитром Чекалкіним
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:25 Музичний NonStop
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Феєрія мандрів
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 На часі
  • 08:00 Ранкова зарядка
  • 08:10 Твій дім
  • 09:00 Х/ф "Материнство"
  • 10:30 Нанофарба
  • 11:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 11:25 В ефірі
  • 12:00 Т/с "Джентльмен", 2 с.
  • 13:00 Інтерактивний ефір
  • 18:00 На часі
  • 19:00 Інтерактивний ефір
  • 22:00 Х/ф "Фанат"
  • 11 декабря
  • 00:00 Продорожник
  • 00:25 В ефірі
  • 01:00 Т/с "Джентльмен", 2 с.
  • 02:00 В ефірі
  • 02:30 Авто вінтаж
  • 02:55 Музичний NonStop
  • 03:15 Володимир - Ясне Сонечко
  • 03:50 Подивись та посміхнись
  • 03:55 Феєрія мандрів
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 "На килим" з Сергієм Долиною
  • 04:50 Джип біп тато
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:25 Музичний NonStop
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Феєрія мандрів
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 На часі
  • 08:00 Ранкова зарядка
  • 08:10 Про театр
  • 09:00 Х/ф "Так вона знайшла мене"
  • 10:40 Нанофарба
  • 11:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 11:25 "На килим" з Сергієм Долиною
  • 12:00 Т/с "Джентльмен", 3 с.
  • 13:00 Інтерактивний ефір
  • 18:00 На часі
  • 19:00 Інтерактивний ефір
  • 22:00 Про театр
  • 22:30 Х/ф "Кулі гніву"
  • 12 декабря
  • 00:00 В гостях у Дмитра Гордона
  • 00:25 Подивись та посміхнись
  • 01:00 Т/с "Джентльмен", 3 с.
  • 02:00 Продорожник
  • 02:30 Авто вінтаж
  • 02:55 Музичний NonStop
  • 03:15 7 чудес України
  • 03:50 Подивись та посміхнись
  • 03:55 Феєрія мандрів
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 Музичний NonStop
  • 04:50 Розіграш з Дмитром Чекалкіним
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:25 Музичний NonStop
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Феєрія мандрів
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 На часі
  • 08:00 Ранкова зарядка
  • 08:10 7 чудес України
  • 09:00 Х/ф "Легке захоплення (Дещо про неї)"
  • 10:30 Володимир - Ясне Сонечко
  • 10:50 Нанофарба
  • 11:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 11:25 Продорожник
  • 12:00 Т/с "Джентльмен", 4 с.
  • 13:00 Інтерактивний ефір
  • 18:00 На часі
  • 19:00 Інтерактивний ефір
  • 22:00 ПідЗарядка (Перець FM, Вінтаж ТВ)
  • 22:30 Х/ф "Фабрика футболу"
  • 13 декабря
  • 00:00 "На килим" з Сергієм Долиною
  • 00:25 Студентський квиток
  • 01:00 Т/с "Джентльмен", 4 с.
  • 02:00 Про театр
  • 02:30 Саквояж історій
  • 02:55 Музичний NonStop
  • 03:15 Travel blog
  • 03:50 Подивись та посміхнись
  • 03:55 Феєрія мандрів
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 Музичний NonStop
  • 04:50 Джип біп тато
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:25 Музичний NonStop
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Вікно в Америку
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 На часі
  • 08:00 Ранкова зарядка
  • 08:10 Д/ф "Афганістан" Романа Бочкали
  • 09:00 Х/ф "Диво"
  • 11:20 Нанофарба
  • 11:40 Студентський квиток
  • 11:50 Культура і мистецтво народів світу
  • 11:55 Нанофарба
  • 12:15 Світ старовинного романсу. Співає Г. Гаркуша
  • 13:00 Інтерактивний ефір
  • 18:00 На часі
  • 19:00 Інтерактивний ефір
  • 22:00 В ефірі
  • 22:30 Х/ф "Найпрудкіший "Індіан"
  • 14 декабря
  • 00:35 Продорожник
  • 01:00 Світ старовинного романсу. Співає Г. Гаркуша
  • 02:00 В ефірі
  • 02:30 Авто вінтаж
  • 02:55 7 чудес України
  • 03:15 Логос
  • 03:50 Вікно в Америку
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 Музичний NonStop
  • 04:50 Розіграш з Дмитром Чекалкіним
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:25 Музичний NonStop
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Огляд світових подій
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 На часі
  • 08:00 Танцювальний ранок з Сергієм Костецьким
  • 08:10 Телемагазин
  • 09:00 Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса", 25 с.
  • 10:30 Телемагазин
  • 11:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 11:30 Нанофарба
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:30 Д/ф "Афганістан" Романа Бочкали
  • 13:00 Інтерактивний ефір
  • 18:00 На часі
  • 19:00 Інтерактивний ефір
  • 22:00 Х/ф "Алі"
  • 15 декабря
  • 00:30 Вікно в Америку
  • 00:45 Х/ф "Рестлер"
  • 02:30 Концертний зал
  • 03:50 Подивись та посміхнись
  • 03:55 Феєрія мандрів
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 Музичний NonStop
  • 04:50 Джип біп тато
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:25 Володимир - Ясне Сонечко
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Вікно в Америку
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 На часі
  • 08:00 Танцювальний ранок з Сергієм Костецьким
  • 08:10 Телемагазин
  • 09:00 Концертний зал
  • 10:30 Телемагазин
  • 11:00 Вікно в Америку
  • 11:25 Телемагазин
  • 12:00 Про театр
  • 12:30 Діамант
  • 13:00 Інтерактивний ефір
  • 18:00 "На килим" з Сергієм Долиною
  • 18:30 Вікно в Америку
  • 19:00 Інтерактивний ефір
  • 22:00 Х/ф "Експрес"
  • 16 декабря
  • 00:00 Огляд світових подій
  • 00:25 Х/ф "Жертвуючи пішаком"
  • 02:20 Про театр
  • 02:50 Подивись та посміхнись
  • 02:55 Володимир - Ясне Сонечко
  • 03:15 ПідЗарядка (Перець FM, Вінтаж ТВ)
  • 03:50 Подивись та посміхнись
  • 03:55 Феєрія мандрів
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 Музичний NonStop
  • 04:50 Розіграш з Дмитром Чекалкіним
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:15 Концертний зал
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Феєрія мандрів
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 Огляд світових подій
  • 07:30 Твій дім
  • 08:00 Ранкова зарядка
  • 08:10 Феєрія мандрів
  • 08:30 Володимир - Ясне Сонечко
  • 09:00 Х/ф "Дім шкереберть"
  • 10:40 ПідЗарядка (Перець FM, Вінтаж ТВ)
  • 10:55 Нанофарба
  • 11:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 11:25 Концертний зал
  • 12:00 Т/с "Джентльмен", 5 с.
  • 13:00 Інтерактивний ефір
  • 18:00 На часі
  • 19:00 Інтерактивний ефір
  • 22:00 "На килим" з Сергієм Долиною
  • 22:30 Х/ф "Товстун на ринзі"
  • 17 декабря
  • 00:15 Феєрія мандрів
  • 00:30 7 чудес України
  • 01:00 Т/с "Джентльмен", 5 с.
  • 02:00 Джип біп тато
  • 02:30 Саквояж історій
  • 02:55 Музичний NonStop
  • 03:15 Логос
  • 03:50 Подивись та посміхнись
  • 03:55 Феєрія мандрів
  • 04:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 04:20 Музичний NonStop
  • 04:50 Розіграш з Дмитром Чекалкіним
  • 05:00 Монологи в кіно
  • 05:05 Культ-компас
  • 05:20 Культура і мистецтво народів світу
  • 05:25 Музичний NonStop
  • 05:55 Подивись та посміхнись
  • 06:10 Культура і мистецтво народів світу
  • 06:15 Феєрія мандрів
  • 06:50 Культ-компас
  • 07:00 На часі
  • 08:00 Ранкова зарядка
  • 08:10 Твій дім
  • 09:00 Х/ф "Французька для початківців"
  • 10:40 Нанофарба
  • 11:15 Культура і мистецтво народів світу
  • 11:25 В ефірі
  • 12:00 Т/с "Джентльмен", 6 с.
  • 13:00 Інтерактивний ефір
Мои телеканалы

Смотрите другие каналы

Эфир
60 (18 HD)
Старт
147 (30 HD)
Оптимальный
186 (44 HD)
Футбол
4 (2 HD)
Смотреть все
Футбол Плюс
5 (3 HD)
Смотреть все
Познавательный
17 (6 HD)
Спорт Плюс
7 (6 HD)
Смотреть все
Кино Плюс
20 (3 HD)
Музыкальный
29 (10 HD)
Детский
11 (2 HD)
Смотреть все