Vodafone TV

Телепрограма
10 січня
  • 00:05 Богатирі
  • 00:55 Палітра України
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Божевільне відео по-українськи
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Зброя
  • 03:30 Гордість Сіті
  • 04:05 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:10 Палітра України
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Божевільне відео по-українськи
  • 08:15 Історії міста
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Старий Київ
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Божевільне відео по-українськи
  • 12:15 Зброя
  • 12:45 Роби бізнес
  • 13:15 Богатирі
  • 14:05 Палітра України
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Історії міста
  • 16:10 Смачна країна
  • 16:45 Богатирі
  • 17:35 Битва салонів
  • 18:20 Гордість Сіті
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Зброя
  • 21:35 Старий Київ
  • 22:05 Облом.UA
  • 22:25 Легенди Сіті
  • 22:50 Дембель
  • 23:35 Божевільне відео по-українськи
  • 11 січня
  • 00:05 Богатирі
  • 00:55 Палітра України
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Божевільне відео по-українськи
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Зброя
  • 03:30 Гордість Сіті
  • 04:05 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:10 Палітра України
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Божевільне відео по-українськи
  • 08:15 Історії міста
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:00 Старий Київ
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Божевільне відео по-українськи
  • 12:15 Зброя
  • 12:45 Роби бізнес
  • 13:15 Богатирі
  • 14:05 Палітра України
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Історії міста
  • 16:10 Смачна країна
  • 16:45 Богатирі
  • 17:35 Битва салонів
  • 18:20 Гордість Сіті
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Зброя
  • 21:35 Старий Київ
  • 22:05 Облом.UA
  • 22:25 Гордість Сіті
  • 22:50 Дембель
  • 23:35 Божевільне відео по-українськи
  • 12 січня
  • 00:05 Богатирі
  • 00:55 Палітра України
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Божевільне відео по-українськи
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Зброя
  • 03:30 Гордість Сіті
  • 04:05 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:10 Палітра України
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Божевільне відео по-українськи
  • 08:15 Історії міста
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Старий Київ
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Божевільне відео по-українськи
  • 12:15 Зброя
  • 12:45 Роби бізнес
  • 13:15 Богатирі
  • 14:05 Палітра України
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Історії міста
  • 16:10 Смачна країна
  • 16:45 Богатирі
  • 17:35 Битва салонів
  • 18:20 Гордість Сіті
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Зброя
  • 21:35 Старий Київ
  • 22:05 Облом.UA
  • 22:25 Легенди Сіті
  • 22:50 Дембель
  • 23:35 Божевільне відео по-українськи
  • 13 січня
  • 00:05 Богатирі
  • 00:55 Палітра України
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Божевільне відео по-українськи
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Зброя
  • 03:30 Гордість Сіті
  • 04:05 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:10 Палітра України
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Божевільне відео по-українськи
  • 08:15 Історії міста
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Старий Київ
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Божевільне відео по-українськи
  • 12:15 Зброя
  • 12:45 Роби бізнес
  • 13:15 Богатирі
  • 14:05 Палітра України
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Історії міста
  • 16:10 Смачна країна
  • 16:45 Богатирі
  • 17:35 Битва салонів
  • 18:20 Гордість Сіті
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 Зброя
  • 21:00 Старий Київ
  • 21:30 ТСН
  • 22:25 Легенди Сіті
  • 22:50 Дембель
  • 23:35 Божевільне відео по-українськи
  • 14 січня
  • 00:05 Богатирі
  • 00:55 Концерт групи "ВВ"
  • 01:45 Божевільне відео по-українськи
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Зброя
  • 03:30 Гордість Сіті
  • 04:05 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:10 Палітра України
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 07:00 Змішані єдиноборства. UFC
  • 09:10 Старий Київ
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 Змішані єдиноборства. UFC
  • 13:15 ТСН
  • 14:10 Змішані єдиноборства. UFC
  • 20:20 Концерт групи "ВВ"
  • 21:10 Палітра України
  • 21:30 ТСН
  • 22:20 Змішані єдиноборства. UFC
  • 15 січня
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Божевільне відео по-українськи
  • 08:15 Історії міста
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Облом.UA
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Божевільне відео по-українськи
  • 12:15 Історії міста
  • 12:40 Роби бізнес
  • 13:10 ТСН
  • 13:35 Богатирі
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Історії міста
  • 16:35 Богатирі
  • 17:25 ТСН
  • 17:45 Битва салонів
  • 18:30 Божевільне відео по-українськи
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Спецкор
  • 21:45 ТСН. Особливе
  • 22:10 Легенди Сіті
  • 22:35 Божевільне відео по-українськи
  • 23:00 Дембель
  • 23:45 Божевільне відео по-українськи
  • 16 січня
  • 00:10 Богатирі
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Спецкор
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Божевільне відео по-українськи
  • 03:25 Смачна країна
  • 04:00 Палітра України
  • 04:10 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Спецкор
  • 08:15 ТСН. Особливе
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Облом.UA
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Спецкор
  • 12:15 ТСН. Особливе
  • 12:40 Джедаї
  • 13:10 ТСН
  • 13:35 Богатирі
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Спецкор
  • 16:10 ТСН. Особливе
  • 16:35 Богатирі
  • 17:25 ТСН
  • 17:45 Битва салонів
  • 18:30 Божевільне відео по-українськи
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Спецкор
  • 21:45 ТСН. Особливе
  • 22:10 Легенди Сіті
  • 22:35 Божевільне відео по-українськи
  • 23:00 Дембель
  • 23:45 Божевільне відео по-українськи
  • 17 січня
  • 00:10 Богатирі
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Спецкор
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Божевільне відео по-українськи
  • 03:25 Смачна країна
  • 04:00 Палітра України
  • 04:10 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Спецкор
  • 08:15 ТСН. Особливе
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Облом.UA
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Спецкор
  • 12:15 ТСН. Особливе
  • 12:40 Джедаї
  • 13:10 ТСН
  • 13:35 Богатирі
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Спецкор
  • 16:10 ТСН. Особливе
  • 16:35 Богатирі
  • 17:25 ТСН
  • 17:45 Битва салонів
  • 18:30 Божевільне відео по-українськи
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Спецкор
  • 21:45 ТСН. Особливе
  • 22:10 Легенди Сіті
  • 22:35 Божевільне відео по-українськи
  • 23:00 Дембель
  • 23:45 Божевільне відео по-українськи
  • 18 січня
  • 00:10 Богатирі
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Спецкор
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Божевільне відео по-українськи
  • 03:25 Смачна країна
  • 04:00 Палітра України
  • 04:10 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Спецкор
  • 08:15 ТСН. Особливе
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Облом.UA
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Спецкор
  • 12:15 ТСН. Особливе
  • 12:40 Джедаї
  • 13:10 ТСН
  • 13:35 Богатирі
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Спецкор
  • 16:10 ТСН. Особливе
  • 16:35 Богатирі
  • 17:25 ТСН
  • 17:45 Битва салонів
  • 18:30 Божевільне відео по-українськи
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Спецкор
  • 21:45 ТСН. Особливе
  • 22:10 Легенди Сіті
  • 22:35 Божевільне відео по-українськи
  • 23:00 Дембель
  • 23:45 Божевільне відео по-українськи
  • 19 січня
  • 00:10 Богатирі
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Спецкор
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Божевільне відео по-українськи
  • 03:25 Смачна країна
  • 04:00 Палітра України
  • 04:10 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Спецкор
  • 08:15 ТСН. Особливе
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Облом.UA
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Спецкор
  • 12:15 ТСН. Особливе
  • 12:40 Джедаї
  • 13:10 ТСН
  • 13:35 Богатирі
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Спецкор
  • 16:10 ТСН. Особливе
  • 16:35 Богатирі
  • 17:25 ТСН
  • 17:45 Битва салонів
  • 18:30 Божевільне відео по-українськи
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Спецкор
  • 21:45 ТСН. Особливе
  • 22:10 Легенди Сіті
  • 22:35 Божевільне відео по-українськи
  • 23:00 Дембель
  • 23:45 Божевільне відео по-українськи
  • 20 січня
  • 00:10 Богатирі
  • 01:00 ТСН
  • 01:45 Спецкор
  • 02:15 Дембель
  • 03:00 Божевільне відео по-українськи
  • 03:25 Смачна країна
  • 04:00 Палітра України
  • 04:10 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Спецкор
  • 08:15 ТСН. Особливе
  • 08:40 Роби бізнес
  • 09:10 Облом.UA
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 ТСН
  • 11:45 Спецкор
  • 12:15 ТСН. Особливе
  • 12:40 Джедаї
  • 13:10 Історії міста
  • 13:35 Богатирі
  • 14:15 Битва салонів
  • 15:00 ТСН
  • 15:45 Спецкор
  • 16:10 ТСН. Особливе
  • 16:35 Богатирі
  • 17:25 Облом.UA
  • 17:45 Битва салонів
  • 18:30 Божевільне відео по-українськи
  • 18:55 Дембель
  • 19:40 Роби бізнес
  • 20:10 Облом.UA
  • 20:30 Божевільне відео по-українськи
  • 20:55 Палітра України
  • 21:10 Облом.UA
  • 21:30 ТСН
  • 22:20 Палітра України
  • 22:35 Божевільне відео по-українськи
  • 23:00 Дембель
  • 23:45 Божевільне відео по-українськи
  • 21 січня
  • 00:10 Богатирі
  • 01:00 Змішані єдиноборства. UFC
  • 03:00 Божевільне відео по-українськи
  • 03:25 Смачна країна
  • 04:00 Палітра України
  • 04:10 Битва салонів
  • 04:50 Облом.UA
  • 05:15 ТСН
  • 06:00 Смачна країна
  • 06:35 Легенди Сіті
  • 07:00 Змішані єдиноборства. UFC
  • 09:10 Облом.UA
  • 09:30 Телемагазин
  • 11:00 Змішані єдиноборства. UFC
  • 16:00 Змішані єдиноборства. UFC
  • 20:30 Божевільне відео по-українськи
  • 20:55 Палітра України
  • 21:10 Облом.UA
  • 21:30 ТСН-Тиждень
  • 23:00 Змішані єдиноборства. UFC
  • 22 січня
  • 03:30 Богатирі
  • 04:10 Облом.UA
  • 05:15 ТСН-Тиждень

Дивіться інші канали

Ефір
49 (7 HD)
Футбол
4 (2 HD)
Переглянути всі
Пізнавальний
17 (3 HD)
Переглянути всі
Спорт Плюс
6 (2 HD)
Переглянути всі
Кіно Плюс
21 (1 HD)
Музичний
27 (7 HD)
Дитячий
15 (2 HD)
Переглянути всі