Vodafone TV

Телепрограма
11 жовтня
  • 00:40 ТСН
  • 01:40 Спецкор
  • 02:10 Джедаї
  • 02:40 Помста природи
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Помста природи
  • 07:00 ТСН
  • 08:00 Спецкор
  • 08:35 Помста природи
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 Спецкор
  • 12:30 Джедаї
  • 13:00 ТСН
  • 13:30 Помста природи
  • 15:45 Угон по-нашому
  • 16:45 Зловмисники
  • 17:45 ТСН
  • 18:10 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН
  • 21:20 Українські сенсації
  • 22:30 Спецкор
  • 23:00 Джедаї
  • 23:30 Помста природи
  • 12 жовтня
  • 00:40 ТСН
  • 01:40 Спецкор
  • 02:10 Джедаї
  • 02:40 Помста природи
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Облом.UA
  • 07:00 ТСН
  • 08:00 Спецкор
  • 08:35 Облом.UA
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 Спецкор
  • 12:30 Джедаї
  • 13:30 Готуємо з Костянтином Грубичем
  • 13:50 Помста природи
  • 17:45 ТСН
  • 18:30 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Помста природи
  • 13 жовтня
  • 00:30 ТСН
  • 01:15 Джедаї
  • 01:40 Помста природи
  • 03:00 ТСН
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Облом.UA
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Джедаї
  • 08:20 Облом.UA
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 ТСН
  • 12:50 Джедаї
  • 13:30 Готуємо з Костянтином Грубичем
  • 13:50 Помста природи
  • 17:45 ТСН
  • 18:30 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН. Тиждень
  • 21:50 Помста природи
  • 14 жовтня
  • 00:30 ТСН. Тиждень
  • 01:50 Помста природи
  • 03:00 ТСН
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Облом.UA
  • 07:00 ТСН. Тиждень
  • 08:20 Облом.UA
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 ТСН. Тиждень
  • 13:30 Помста природи
  • 15:45 Українські сенсації
  • 16:45 Помста природи
  • 17:20 Зловмисники
  • 17:45 ТСН
  • 18:10 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН
  • 21:30 Зброя
  • 22:30 Спецкор
  • 23:00 Джедаї
  • 23:30 Помста природи
  • 15 жовтня
  • 00:40 ТСН
  • 01:40 Спецкор
  • 02:10 Джедаї
  • 02:40 Помста природи
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Облом.UA
  • 07:00 ТСН
  • 08:00 Спецкор
  • 08:35 Облом.UA
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 Спецкор
  • 12:30 Джедаї
  • 13:00 ТСН
  • 13:30 Помста природи
  • 15:45 Зброя
  • 16:45 Зловмисники
  • 17:45 ТСН
  • 18:10 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН
  • 21:30 ТСН. Спецпроект
  • 22:30 Спецкор
  • 23:00 Джедаї
  • 23:30 Помста природи
  • 16 жовтня
  • 00:40 ТСН
  • 01:40 Спецкор
  • 02:10 Джедаї
  • 02:40 Помста природи
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Облом.UA
  • 07:00 ТСН
  • 08:00 Спецкор
  • 08:35 Облом.UA
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 Спецкор
  • 12:30 Джедаї
  • 13:00 ТСН
  • 13:30 Помста природи
  • 15:45 ТСН. Спецпроект
  • 16:45 Зловмисники
  • 17:45 ТСН
  • 18:10 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН
  • 21:30 Гроші
  • 22:30 Спецкор
  • 23:00 Джедаї
  • 23:30 Помста природи
  • 17 жовтня
  • 00:40 ТСН
  • 01:40 Спецкор
  • 02:10 Джедаї
  • 02:40 Помста природи
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Облом.UA
  • 07:00 ТСН
  • 08:00 Спецкор
  • 08:35 Облом.UA
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 Спецкор
  • 12:30 Джедаї
  • 13:00 ТСН
  • 13:30 Помста природи
  • 15:45 Гроші
  • 16:45 Зловмисники
  • 17:45 ТСН
  • 18:10 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН
  • 21:30 Угон по-нашому
  • 22:30 Спецкор
  • 23:00 Джедаї
  • 23:30 Помста природи
  • 18 жовтня
  • 00:40 ТСН
  • 01:40 Спецкор
  • 02:10 Джедаї
  • 02:40 Помста природи
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Помста природи
  • 07:00 ТСН
  • 08:00 Спецкор
  • 08:35 Помста природи
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 Спецкор
  • 12:30 Джедаї
  • 13:00 ТСН
  • 13:30 Помста природи
  • 15:45 Угон по-нашому
  • 16:45 Зловмисники
  • 17:45 ТСН
  • 18:10 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН
  • 21:20 Українські сенсації
  • 22:30 Спецкор
  • 23:00 Джедаї
  • 23:30 Помста природи
  • 19 жовтня
  • 00:40 ТСН
  • 01:40 Спецкор
  • 02:10 Джедаї
  • 02:40 Помста природи
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Облом.UA
  • 07:00 ТСН
  • 08:00 Спецкор
  • 08:35 Облом.UA
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 Спецкор
  • 12:30 Джедаї
  • 13:30 Готуємо з Костянтином Грубичем
  • 14:00 Футбол. Чемпіонат України. 11-й тур. "Карпати" - "Львів". Пряма трансляція
  • 16:00 Футбол. Чемпіонат України. 11-й тур. "Зоря" - "Десна". Пряма трансляція
  • 18:00 ТСН
  • 18:50 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН
  • 21:15 Помста природи
  • 20 жовтня
  • 00:30 ТСН
  • 01:15 Джедаї
  • 01:40 Помста природи
  • 03:00 ТСН
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"
  • 06:00 Казка з татом
  • 06:30 Облом.UA
  • 07:00 ТСН
  • 07:45 Джедаї
  • 08:20 Облом.UA
  • 09:00 Телемагазин
  • 12:00 ТСН
  • 12:50 Джедаї
  • 13:20 Готуємо з Костянтином Грубичем
  • 13:50 Помста природи
  • 17:45 ТСН
  • 18:30 Облом.UA
  • 19:30 Відеобімба
  • 20:30 ТСН. Тиждень
  • 21:50 Помста природи
  • 21 жовтня
  • 00:30 ТСН. Тиждень
  • 01:50 Помста природи
  • 03:00 ТСН
  • 03:50 Т/с "Тільки кохання"

Дивіться інші канали

Ефір
58 (9 HD)
Футбол
4 (2 HD)
Переглянути всі
Пізнавальний
17 (4 HD)
Переглянути всі
Спорт Плюс
7 (3 HD)
Переглянути всі
Кіно Плюс
20 (2 HD)
Музичний
29 (7 HD)
Дитячий
11 (2 HD)
Переглянути всі