Vodafone TV

Телепрограма
30 червня
  • 01:30 Суб'єктив
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Х/ф "Бережи мене, мій талісман"
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Д/ф "Жива УПА. Орест"
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:50 Вата ТБ
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Капітан Фракасс", 2 с.
  • 1 липня
  • 01:30 Суб'єктив
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Х/ф "Поки є час"
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Д/ф "Лукаве людобуйство", 1 ч.
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:50 Вата ТБ
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Лісова пісня. Мавка"
  • 2 липня
  • 01:30 Суб'єктив
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Д/ф "Лукаве людобуйство", 2 ч.
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Леви TMS. Шлях чемпіона
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
  • 3 липня
  • 01:30 Суб'єктив
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 2 с.
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 "Плечем до плеча". Вознесенськ
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:50 Вата ТБ
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
  • 4 липня
  • 01:30 Огляд світових подій
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 11:00 Дитячий ранок онлайн
  • 11:15 Телемагазин
  • 11:30 Кулінарне шоу з Богданою Резник
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Шанс бути жінкою
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Огляд світових подій
  • 14:30 KingDom Hunter
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Висновки
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Шанс бути жінкою
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 KingDom Hunter
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Леви TMS. Шлях чемпіона
  • 22:00 Змішані єдиноборства. GCFC MMA 9 в Києві
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Змішані єдиноборства. GCFC MMA 9 в Києві
  • 5 липня
  • 01:30 Огляд світових подій
  • 02:00 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 і 2 с.
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 11:00 Дитяча супермодель України
  • 11:15 Телемагазин
  • 11:30 Смачно готуємо вдома
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Шанс бути жінкою
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Огляд світових подій
  • 14:30 KingDom Hunter
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Висновки
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Шанс бути жінкою
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 KingDom Hunter
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:45 Змішані єдиноборства. GCFC MMA 9 в Києві
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Змішані єдиноборства. GCFC MMA 9 в Києві
  • 6 липня
  • 01:30 Огляд світових подій
  • 02:00 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 і 2 с.
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:40 Вікно в Америку
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Х/ф "Савраска"
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 "Плечем до плеча"
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:50 Вата ТБ
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Не було б щастя..."
  • 7 липня
  • 01:30 Суб'єктив
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися"
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 "Плечем до плеча"
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:50 Вата ТБ
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 1 с.
  • 8 липня
  • 01:30 Суб'єктив
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 "Плечем до плеча"
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:50 Вата ТБ
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 2 с.
  • 9 липня
  • 01:30 Суб'єктив
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 "Плечем до плеча"
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Леви TMS. Шлях чемпіона
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Бережи мене, мій талісман"
  • 10 липня
  • 01:30 Суб'єктив
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Д/ф "...якого любили всі"
  • 11:30 Телемагазин
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Д/ф "Розкіш олігархії в болоті бідності"
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Д/с "7 чудес України"
  • 14:30 Вата ТБ
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Остання барикада
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Додому
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 Музика
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:50 Вата ТБ
  • 22:10 Хіт-парад FM-TV
  • 22:45 Час-Time
  • 23:00 11 хвилин.
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Х/ф "Поки є час"
  • 11 липня
  • 01:30 Огляд світових подій
  • 02:00 Сканер Кочеткова
  • 03:00 VA production life
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 11:00 Дитячий ранок онлайн
  • 11:15 Телемагазин
  • 11:30 Кулінарне шоу з Богданою Резник
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Шанс бути жінкою
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Огляд світових подій
  • 14:30 KingDom Hunter
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Висновки
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Шанс бути жінкою
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 KingDom Hunter
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Леви TMS. Шлях чемпіона
  • 22:00 Американський футбол. Чемпіонат УЛАФ. Раунд Wild Card. 1-й тур
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Американський футбол. Чемпіонат УЛАФ. Раунд Wild Card. 1-й тур
  • 12 липня
  • 01:30 Огляд світових подій
  • 02:00 Д/ф "...якого любили всі"
  • 03:00 Х/ф "Автопортрет невідомого"
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
  • 06:00 Музика
  • 07:00 Дитячі мудрості
  • 07:05 Батьківські поради
  • 07:15 Funny kids
  • 07:25 Речі до речі
  • 07:45 11 хвилин.
  • 08:00 Суб'єктив
  • 08:45 Час-Time
  • 09:00 Д/с "Подорож"
  • 10:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 11:00 Дитяча супермодель України
  • 11:15 Телемагазин
  • 11:30 Смачно готуємо вдома
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Шанс бути жінкою
  • 13:00 Телемагазин
  • 13:15 Музика
  • 13:45 Телемагазин
  • 14:00 Огляд світових подій
  • 14:30 KingDom Hunter
  • 15:00 Телемагазин
  • 15:15 Висновки
  • 16:25 Дитячі мудрості
  • 16:30 Батьківські поради
  • 16:40 Funny kids
  • 16:50 Речі до речі
  • 17:00 Телемагазин
  • 17:15 Д/с "Подорож"
  • 17:45 Телемагазин
  • 18:00 Шанс бути жінкою
  • 19:00 Телемагазин
  • 19:30 11 хвилин.
  • 20:00 Телемагазин
  • 20:15 KingDom Hunter
  • 21:00 Телемагазин
  • 21:15 Суб'єктив
  • 21:45 Американський футбол. Чемпіонат УЛАФ. Раунд Wild Card. 1-й тур
  • 23:15 Телемагазин
  • 23:30 Американський футбол. Чемпіонат УЛАФ. Раунд Wild Card. 1-й тур
  • 13 липня
  • 01:30 Огляд світових подій
  • 02:00 Х/ф "Важко бути богом."
  • 04:00 Ранок з Христиною Сливкою
  • 05:00 Дитячий хіт-парад
Мої телеканали

Дивіться інші канали

Старт
152 (49 HD)
Оптимальний
190 (64 HD)
Кіно Плюс
19 (4 HD)
Футбол
5 (3 HD)
Переглянути всі
Футбол Плюс
6 (4 HD)
Переглянути всі