Vodafone TV

Телепрограма
11 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 12 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 13 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 14 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 15 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 16 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 17 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 18 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 19 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 20 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір
  • 06:00 Познавайка
  • 06:50 Eco news
  • 07:10 Життя прекрасне
  • 07:40 Гімнастика
  • 07:50 Д/с "Садові скарби"
  • 08:25 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 09:20 Eco news
  • 09:40 Феєрія мандрів
  • 10:50 Nostalgie
  • 11:10 "Юдана"
  • 12:10 Д/с "Садові скарби"
  • 12:40 Nostalgie
  • 13:10 Познавайка
  • 13:30 Настусин кінозал
  • 14:10 Eco news
  • 14:40 Д/с "Садові скарби"
  • 15:10 "Юдана"
  • 17:10 Д/с "Людство: історія всіх нас"
  • 19:10 Д/с "Любов, ненависть, пропаганда"
  • 20:10 Життя прекрасне
  • 20:40 Eco news
  • 21:10 Д/с "Династії"
  • 22:15 Т/с "Роселла"
  • 23:20 Д/с "Таємниці царствених вбивств"
  • 21 жовтня
  • 00:15 У світі кіно
  • 02:00 Нічний ефір

Дивіться інші канали

Ефір
58 (9 HD)
Футбол
4 (2 HD)
Переглянути всі
Пізнавальний
17 (4 HD)
Переглянути всі
Спорт Плюс
7 (3 HD)
Переглянути всі
Кіно Плюс
20 (2 HD)
Музичний
29 (7 HD)
Дитячий
11 (2 HD)
Переглянути всі