Телепрограма
18 червня
  • 07:05 Ключ щастя
  • 07:30 Т/с "Ертугрул"
  • 09:05 Д/с "Шалений світ"
  • 10:00 Майбутнє Криму
  • 10:35 Gonul eseri
  • 11:00 Класика світового кінематографа. Х/ф "Затоічи"
  • 13:05 Т/с "За службовим обов'язком", 2 сезон
  • 19:30 Підсумки "Zaman"
  • 20:05 Гумористичні новини "Кримський look"
  • 20:20 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 21:00 Велике кіно на ATR. Х/ф "Фенікс"
  • 22:40 Х/ф "Сніги Кіліманджаро"
  • 19 червня
  • 00:35 Т/с "За службовим обов'язком", 2 сезон
  • 07:00 "Zaman"
  • 07:15 Uyan halqim, uyan
  • 08:00 "Zaman"
  • 08:15 Uyan halqim, uyan
  • 09:00 "Zaman"
  • 09:15 Д/с "Сенсації XX століття"
  • 10:00 "Zaman"
  • 10:15 Д/с "Сенсації XX століття"
  • 11:00 "Zaman"
  • 11:10 Х/ф "Фенікс"
  • 12:50 Х/ф "Підкорювачі хвиль"
  • 14:40 Д/с "Повітряні воїни"
  • 15:35 Т/с "Уряд"
  • 17:00 "Zaman"
  • 17:20 Bugun
  • 18:00 "Zaman"
  • 18:20 Bugun
  • 19:00 "Zaman"
  • 19:15 Т/с "Справа Дойлів"
  • 20:00 "Zaman"
  • 20:20 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 21:00 Х/ф "Наступного разу я буду стріляти в серце"
  • 23:00 "Zaman"
  • 23:15 Т/с "Ставка більше, ніж життя"
  • 20 червня
  • 00:00 Нічний ефір
  • 07:00 "Zaman"
  • 07:15 Uyan halqim, uyan
  • 08:00 "Zaman"
  • 08:15 Uyan halqim, uyan
  • 09:00 "Zaman"
  • 09:15 Bugun
  • 10:00 "Zaman"
  • 10:15 Bugun
  • 11:00 "Zaman"
  • 11:10 Х/ф "Іп Ман: Народження легенди"
  • 12:55 Х/ф "Холод в липні"
  • 14:40 Д/с "Повітряні воїни"
  • 15:35 Т/с "Уряд"
  • 17:00 "Zaman"
  • 17:20 Bugun
  • 18:00 "Zaman"
  • 18:20 Bugun
  • 19:00 "Zaman"
  • 19:15 Т/с "Справа Дойлів"
  • 20:00 "Zaman"
  • 20:20 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 21:00 Х/ф "Драйв"
  • 23:00 "Zaman"
  • 23:15 Т/с "Ставка більше, ніж життя"
  • 21 червня
  • 00:00 Нічний ефір
  • 07:00 "Zaman"
  • 07:15 Uyan halqim, uyan
  • 08:00 "Zaman"
  • 08:15 Uyan halqim, uyan
  • 09:00 "Zaman"
  • 09:15 Bugun
  • 10:00 "Zaman"
  • 10:15 Bugun
  • 11:00 "Zaman"
  • 11:10 Х/ф "Лабіринт"
  • 13:15 Х/ф "Смак романтики"
  • 14:40 Д/с "Повітряні воїни"
  • 15:35 Т/с "Уряд"
  • 17:00 "Zaman"
  • 17:20 Bugun
  • 18:00 "Zaman"
  • 18:20 Bugun
  • 19:00 "Zaman"
  • 19:15 Т/с "Справа Дойлів"
  • 20:00 "Zaman"
  • 20:20 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 21:00 Х/ф "Затоічи"
  • 23:00 "Zaman"
  • 23:15 Т/с "Ставка більше, ніж життя"
  • 22 червня
  • 00:00 Нічний ефір
  • 07:00 "Zaman"
  • 07:15 Uyan halqim, uyan
  • 08:00 "Zaman"
  • 08:15 Uyan halqim, uyan
  • 09:00 "Zaman"
  • 09:15 Bugun
  • 10:00 "Zaman"
  • 10:15 Bugun
  • 11:00 "Zaman"
  • 11:10 Х/ф "Затоічи"
  • 13:10 Х/ф "Артур Ньюман"
  • 14:40 Д/с "Повітряні воїни"
  • 16:00 Т/с "Уряд"
  • 17:00 "Zaman"
  • 17:20 Bugun
  • 18:00 "Zaman"
  • 18:20 Bugun
  • 19:00 "Zaman"
  • 19:15 Т/с "Справа Дойлів"
  • 20:00 "Zaman"
  • 20:20 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 21:00 Х/ф "Білий Бог"
  • 23:00 "Zaman"
  • 23:15 Т/с "Ставка більше, ніж життя"
  • 23 червня
  • 00:00 Нічний ефір
  • 07:00 "Zaman"
  • 07:15 Uyan halqim, uyan
  • 08:00 "Zaman"
  • 08:15 Uyan halqim, uyan
  • 09:00 "Zaman"
  • 09:15 Bugun
  • 10:00 "Zaman"
  • 10:15 Bugun
  • 11:00 "Zaman"
  • 11:10 Х/ф "Атака на Перл Харбор"
  • 13:30 Д/ф "Близька далека Батьківщина"
  • 14:40 Д/с "Повітряні воїни"
  • 16:00 Т/с "За службовим обов'язком"
  • 17:00 "Zaman"
  • 17:20 Bugun
  • 18:00 "Zaman"
  • 18:20 Bugun
  • 19:00 "Zaman"
  • 19:15 Т/с "Справа Дойлів"
  • 20:00 "Zaman"
  • 20:20 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 21:00 Х/ф "Бєспрєдєл"
  • 23:00 "Zaman"
  • 23:15 Т/с "Ставка більше, ніж життя"
  • 24 червня
  • 00:00 Нічний ефір
  • 07:05 Ключ щастя
  • 07:30 Історія кримських татар
  • 07:40 Altin Devir
  • 07:55 Д/с "Шалений світ"
  • 08:50 Д/с "Повітряні воїни"
  • 10:40 Телесеріал
  • 18:00 Майбутнє Криму
  • 19:30 Д/с "Сенсації ХХ століття"
  • 20:20 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 21:00 Кримський look
  • 21:10 Велике кіно на ATR
  • 22:50 Т/с "Рейк"
  • 23:40 Нічний ефір
  • 25 червня
  • 07:05 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 08:30 Концерт Janli Ses
  • 12:20 Телесеріал
  • 19:30 Підсумки "Zaman"
  • 20:05 Кримський look
  • 20:20 Ramazan bereketi (Благословенний Рамазан)
  • 21:00 Велике кіно на ATR
  • 23:30 Нічний ефір
  • 26 червня
  • 07:00 "Zaman"
  • 07:13 Uyan halqim, uyan
  • 08:00 "Zaman"
  • 08:13 Uyan halqim, uyan
  • 09:00 "Zaman"
  • 09:15 Д/с "Сенсації XX століття"
  • 10:00 "Zaman"
  • 10:15 Д/с "Сенсації XX століття"
  • 11:00 "Zaman"
  • 11:10 Д/с "Щоденники другої світової війни"
  • 12:15 Х/ф "Діамантова рука"
  • 13:55 Х/ф "Операція "И" та інші пригоди Шурика"
  • 15:35 Х/ф "Джентльмени удачі"
  • 17:00 "Zaman"
  • 17:20 Bugun
  • 18:00 "Zaman"
  • 18:20 Bugun
  • 19:00 "Zaman"
  • 19:15 Т/с "Травма", 2 с.
  • 20:00 Т/с "Травма", 3 с.
  • 20:40 Кримський look
  • 21:00 "Zaman"
  • 21:15 Х/ф "Любов живе 3 роки"
  • 23:00 "Zaman"
  • 23:10 Т/с "Уряд"
  • 27 червня
  • 07:00 Програма відсутня
  • 28 червня
  • 07:00 Програма відсутня
  • 29 червня
  • 07:00 Програма відсутня
  • 30 червня
  • 07:00 Програма відсутня
  • 1 липня
  • 07:00 Програма відсутня

Дивіться інші канали

Ефір
47 (3 HD)
Футбол
4 (2 HD)
Переглянути всі
Пізнавальний
22 (4 HD)
Спорт Плюс
9 (2 HD)
Переглянути всі
Кіно Плюс
20 (1 HD)
Музичний
22 (2 HD)
Дитячий
12
Переглянути всі